**** Apartmán Letna ubytovanie Praha 7

Apartmán Praha 7 Letna Apartmán Letná I sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti Prahy 7 na Letnej, neďaleko Výstaviska, Národnej galérie moderného umenia a Technického múzea. Apartmán je vybavený kuchynkou a internetom a je vhodný pre 2 - 7 osôb. Výborná voľba ubytovania pre rodiny s deťmi.

Praha 7 Apartmán Letná I ubytovanie
Výborne vybavený apartmán má dve oddelené spálne. Celkom je tu 5 lôžok, s možnosťou 2 prísteliek, detská postieľka (zadarmo). Súčasťou ubytovania je sociálne zariadenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom. V apartmáne je TV so SAT, DVD a CD prehrávač.

Apartmán Letná stravovanie
Moderná a plne vybavená kuchynská linka, kde je okrem iného chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica, umožňuje vlastnú prípravu jedla a občerstvenia. Stravovať sa však možno aj v niektorej z mnohých okolitých reštaurácií.

Letná ubytovanie apartmán v Prahe 7 služby
K dispozícii je počítač s internetovým pripojením + WIFI (zadarmo), minibar (zadarmo). Môžete využiť sušič vlasov, žehličku, práčku. Klimatizácia spríjemní Váš pobyt. Zadarmo - uzamknuté parkovanie, zviera povolené, mapa.

Mimo sezóna & sezóna - min. pobyt 2 noci a viac. Top termíny - Silvester min. pobyt 7 a viac nocí, Veľká noc min. pobyt 4 a viac nocí.

Storno podmienky - 15 dní a viac pred príchodom - zadarmo, 14 - 3 dni pred príchodom - 100% prvej noci, 2 dni pred príchodom / nedojazd - 100% z rezervácie!

Dovolenka v Prahe ubytovanie Apartmán Letná okolie
Apartmán je vzdialený od historického centra Prahy iba 3 zastávky električkou alebo 10 - 15 minút pešo. Neďaleko je park Letenské sady, futbalový štadión AC Sparta Praha a aj T-Mobile hokejová aréna toho istého klubu. Letná je návršie na ľavom brehu Vltavy od Holešovíc a od Bubenče. Kopec sa pôvodne menoval Slnečná hora.

Praha ubytovanie Letná apartmán Typ na výlet
Električkou alebo autom sa dostanete k Priemyselnému paláci. Významnou atrakciou tu sú koncerty a predstavenia u Križíkovej fontány. Od Výstaviska sa dáte k Planetáriu, ktoré patrí k najväčším na svete. Prejdete Stromovkou, ktorá bola vybudovaná ako Královská obora už za Přemyslovcov. Za Rudolf II. tu bol vybudovaný umelý tunel - technická pamiatka - privádzajúci vodu z Vltavy do Stromovky. Prejdete na Cisársky ostrov a cez Trójsku lávku pre peších sa dostanete k Trojskému zámku s krásnou francúzskou záhradou. Výlet môžete zakončiť prehliadkou ZOO alebo Botanickej záhrady.
Apartmán Praha 7 Letna - Služba na recepcii je 24 hodínApartmán Praha 7 Letna - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmán Praha 7 Letna - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Praha 7 Letna - možnosť pripojenia na internetApartmán Praha 7 Letna - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardApartmán Praha 7 Letna - akceptuje creditné karty VISAApartmán Praha 7 Letna - tenis - v blízkosti hotelaApartmán Praha 7 Letna - Televizor má príjem satelitných  programůApartmán Praha 7 Letna - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Praha 7 Letna - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Praha 7 Letna - Izby s vlastnou toaletouApartmán Praha 7 Letna - v izbach je telefon