**** Apartmán Letná ubytování Praha 7

Apartmán Praha 7 Letná Apartmán Letná I se nachází v klidné vilové čtvrti Prahy 7 na Letné, nedaleko Výstaviště, Národní galerie moderního umění a Technického muzea. Apartmán je vybaven kuchyňkou a internetem a je vhodný pro 2 - 7 osob. Výborná volba ubytování pro rodiny s dětmi.

Praha 7 Apartmán Letná I ubytování
Výborně vybavený apartmán má dvě oddělené ložnice. Celkem je zde 5 lůžek, s možností 2 přistýlek, dětská postýlka (zdarma). Součástí ubytování je sociální zařízení, koupelna se sprchovým koutem. V apartmánu je TV se SAT, DVD a CD přehrávač.

Apartmán Letná stravování
Moderní a plně vybavená kuchyňská linka, kde je mimo jiné lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice, umožňuje vlastní přípravu jídla a občerstvení. Stravovat se však lze i v některé z mnoha okolních restaurací.

Letná ubytování apartmán v Praze 7 služby
K dispozici je počítač s internetovým připojením + WIFI (zdarma), minibar (zdarma). Můžete využít vysoušeč vlasů, žehličku, pračku. Klimatizace zpříjemní Váš pobyt. Zdarma - uzamčené parkování, zvíře povoleno, mapa.

Mimo sezóna & sezóna - min. pobyt 2 noci a více. Top termíny - Silvestr min. pobyt 7 a více nocí, Velikonoce min. pobyt 4 a více nocí.

Storno podmínky - 15 dní a více před příjezdem - zdarma, 14 - 3 dny před příjezdem - 100% první noci, 2 dny před příjezdem / nedojezd - 100% rezervace!

Dovolená v Praze ubytování Apartmán Letná okolí
Apartmán je vzdálen od historického centra Prahy jen 3 zastávky tramvají nebo 10 - 15 minut pěšky. Nedaleko je park Letenské sady, fotbalový stadion AC Sparta Praha a také hokejová Tesla aréna téhož klubu. Letná je návrší na levém břehu Vltavy od Holešovic a od Bubenče. Kopec se původně jmenoval Sluneční hora.

Praha ubytování Letná apartmán Typ na výlet
Tramvají nebo autem se dostanete k Průmyslovému paláci. Významnou atrakcí zde jsou koncerty a představení u Křižíkovy fontány. Od Výstaviště se dáte k Planetáriu, které patří k největším na světě. Projdete Stromovkou, která byla vybudována jako Královská obora již za Přemyslovců. Za Rudolfa II. zde byl vybudován umělý tunel - technická památka - přivádějící vodu z Vltavy do Stromovky. Přejdete na Císařský ostrov a přes Trojskou lávku pro pěší se dostanete k Trojskému zámku s krásnou francouzskou zahradou. Výlet můžete zakončit prohlídkou ZOO nebo Botanické zahrady.
Apartmán Praha 7 Letná - Služba na recepci je 24 hodinApartmán Praha 7 Letná - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmán Praha 7 Letná - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Praha 7 Letná -  je k dispozici připojení na internetApartmán Praha 7 Letná - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmán Praha 7 Letná - přijímá kreditní karty VISAApartmán Praha 7 Letná - tenis -poblíž hoteluApartmán Praha 7 Letná - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Praha 7 Letná - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Praha 7 Letná - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Praha 7 Letná - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Praha 7 Letná - na pokojích je telefon